בחירה של מלגזות

אתם רוצים לרכוש מלגזה אבל כיצד תחליטו באילו מלגזות לבחור.

חברה בעלת מוניטין בתחום של מלגזות תיתן לכם ייעוץ מקצועי שבעזרתו תוכלו לבחור את המלגזה הטובה ביותר בעבורכם.

לדוגמא – אם אתם זקוקים למלגזה שתעבוד במחסן סגור הבחירה המתבקשת היא מלגזה חשמלית מפני שהיתרון של מלגזות חשמליות הוא שהן לא פולטות מזהמים וגם לא מרעישות ולכן הן אידאליות לעבודה בתוך מחסנים סגורים. יתרונות נוספים של מלגזות חשמליות הם שהן זולות יותר לתחזוקה לעומת מלגזות דיזל. עוד יתרון של מלגזות חשמליות על מלגזות הדיזל הוא שמלגזה חשמלית היא קטנה יותר ממלגזת דיזל ולכן מסוגלת לעבור גם דרך מעברים שהם צרים.

דוגמא נוספת – אתם זקוקים למלגזה שתעבוד תחת כיפת השמיים (גם בעונת החורף) ושתרים משקלים כבדים, במקרה הזה הבחירה המתבקשת היא מלגזה עם מנוע דיזל מכיוון שמלגזות דיזל מסוגלות לעבוד גם תחת ממטרים כבדים והן גם בעלות כושר הרמה גבוה בזכות מנוע הדיזל רב העוצמה שמותקן בהם.

יתרון נוסף שיש למלגזות הדיזל לעומת מלגזות חשמליות הוא שהן אינן זקוקות להטענה ולכן מסוגלות לעבוד גם ברציפות וללא הפסקות.

דוגמא נוספת – אתם זקוקים למלגזה לתקופה מוגבלת. לכן מה שמומלץ במקרה כזה הוא לבחור מלגזה מתוך מבחר מלגזות שניתנות להשכרה, כאשר בתקופת ההשכרה אתם מקבלים גם את הביטוחים, האגרות והטיפולים שלהם זקוקה המלגזה ששכרתם וזאת ללא תוספת תשלום.

דוגמא לעוד בעיה – יש לך מחסן קטן ואין לך רישיון נהיגה של מפעיל מלגזה, בנוסף התקציב שלך הוא קטן. הפתרון האידאלי בשבילך היא מלגזת אדם הולך, מלגזות מסוג אדם הולך נדחפות על ידי המפעיל ולכן פשוטות מאוד להפעלה ואין צורך ברישיון כדי להפעילן. מלגזות אדם הולך הן זולות ולכן מתאימות למי שיש להם מחסן קטן ואין ברשותם תקציב גדול בשביל רכישה של מלגזה יקרה.

מכל האמור לעיל עולה כי כדאי מאוד לפנות לחברה בעלת מוניטין בתחום המלגזות שבה יש מומחים שיעזרו לכם לבחור את המלגזה האידאלית לצרכים שלכם. יש גם אפשרות לבחור מלגזות משומשות שעברו שיפוץ יסודי כולל תקופת אחריות למי שמעוניין לקנות או להשכיר מלגזות במחיר מוזל.

נסיים ברשימה של יצרניות של מלגזות שהן ידועות בכל העולם:

מלגזות טויוטה (TOYOTA), מלגזות הלי (HELI), המלגזות  של חברת הייסטר (HYSTER), מלגזות  קלארק (CLARK), המלגזות של קטרפילר (CATERPILLAR), מלגזות ייל (YALE), מלגזות קומטצו (KOMATSU), מלגזות דייהו (DAEWOO), המלגזות של חברת מריוטי (MARIOTTI), מלגזות לינדה (LINDE), מלגזות סטיל (STILL), מלגזות מיצובישי (MITSUBISHI), מלגזות מקסיליפט (MAXILIFT), המלגזות של ניסאן (NISSAN) ועוד.