הופכים את העסק שלכם לירוק יותר עם המלגזה החשמלית

רוצים לחבר בין העסק לקהילה ולעודד את העובדים לשמירה על איכות הסביבה? ריכזו כמה צעדים פשוטים שיעזרו לכם להפוך את החברה לירוקה יותר. התמקדנו בתחום השינוע הירוק ואיך להרחיב אותו בתוך העסק עם מלגזות חשמליות.

שיתוף העובדים והנחלת חשיבה ירוקה: העלו בפני העובדים את הצורך להנחיל ערכים ירוקים בחברה, למדו אותם על חשיבות השימוש בעזרים ירוקים יותר ובכלים ירוקים למשל בפקס אלקטרוני שיקטין את השימוש המרובה בדפים במשרדים ובהפיכת המחסן הלוגיסטי לירוק יותר למשל על ידי שימוש ב- מלגזות חשמליות. מלגזות חשמליות נטענות למקור אנרגיה והן אינן פולטות עשן, פיח ואינן מרעישות.

אמצעים ירוקים  יעודדו פעילות שומרת סביבה: הצבת פחי מחזור, החלפת ציוד מזהם בציוד ששומר על הסביבה יעזרו להפוך דיבורים ומחשבה לכדי מציאות. בתחום השינוע, אם ניתן לעובדים מתקני הרמה ירוקים נפחית באופן ניכר מזהמים ורעלים שנפלטים לאוויר. מלגזות חשמליות יעניקו לעובדים כלי זמין, מתקדם ונוח. בתכנון של מלגזות חשמליות נעשתה חשיבה רבה על שמירת הסביבה.

תיחזוק ושימור  חשיבה ירוקה: מדי תקופת זמן, נחזק את הערך הירוק בחברה באמצעות הרצאות, סרטים, הדרכות וכנסים שיעזרו למצב את הערכים הירוקים. הדרכות בתחום השינוע יעניקו לעובדים מידע על יתרונות ה- מלגזות החשמליות וחשיבות השימוש ב- מלגזות חשמליות על מנת למזער נזק סביבתי ויוסיפו ערך מוסף לעבודתם.