המדריך שלכם למידע על מלגזות טויוטה

יותר ויותר עסקים ברחבי העולם מגלים  את היתרונות שיש ל – מלגזות טויוטה עבור העסק שלהן. בכתבה זאת נדון על מלגזות טויוטה, הן חשמליות והן מבוססות על דיזל.

מלגזות טויוטה דיזל (עם מנוע בעירה פנימי)

הסוג של מנוע בעירה פנימית – כלומר דיזל – מספק לחץ הידרואלי, אשר בכוחו להעלות ולהוריד את תורן המטען במהלך העמסה ופריקה. חברת טויוטה מתגאה בפס ייצור רחב של מלגזות אשר רמת הקיבול שלה הוא בין חצי טון עד לארבעים טון! יש להם במה להתגאות, לא? לכל מלגזות הטויוטה יש יכולת להרים כבודות למעלה ומהירויות שונות של העמסה או פריקה, ובנוסף לכך הן מאופיינות ברמת פונקציונליות גבוהה ביותר. מלגזות טויטה מציעות עבור העסק שלך מגוון רחב של דגמים המבוססים על מנוע בעירה פנימית שיכולים להתאים לצרכים השונים שלו.

מלגזות טויטה דיזל "GENEO"

ל – מלגזות טויוטה אלה יש רמה בטיחותית גבוהה ביותר. הן נחשבות לקלות מבחינת ההפעלה שלהן ומצמצמות את העומס של העובד המפעיל אותן. כמו כן, החדישות שביניהן נחשבות, באופן מפתיע לידידותיות לסביבה חרף העובדה שהן מבוססות על מנוע בעירה פנימית.

מלגזות טויוטה חשמליות

מלגזות טויוטה המבוססות על חשמל משתמשות במנוע משולב המופעל על סוללות כדי לספק חשמל עבור  העברה של כבודות כמו גם בשביל העמסה ופריקה. בימינו, הדאגה באשר לסביבת עבודהנטולת בעיות של איכות סביבה מייצרת דרישה הולכת וגוברת לסוג של מלגזות שכאלה.

מלגזות טויוטה חשמליות מסוג "GENEO- B"

מלגזות חשמליות שכאלה מצוידות במערכת הפעלה של זרם חלופי. הן יכולות להיות משומשות במגוון של פעולות הן בתוך כתלי המפעל והן מחוצה לו, כמו גם ידידותיות לסביבה.

מלגזות טויוטה חשמלית "GENEO – E"

למלגזות "GENEO – E" יש יכולת תנועה גמישה ונחשב ליעיל מאוד עבור העסק שלך.

מלגזות טויוטה חשמלית reach מדגם  "GENEO – E"

בניגוד לסעיף הקודם, בו ראינו ששיש מלגזות עם יכולת של טווח תנועה רחב מאוד, המלגזות האלה הן מצומצמות יותר מבחינת טווח התנועה שלהן, והיא טובה בשביל סביבת עבודה שהיא מבחינה פיזית נחשבת לצרה.