הפלוס של המלגזות: על שדרוג ואבזור מלגזות

מה הופך מלגזות למכירה משתלמות יותר? מלגזות למכירה מה מעניק להן את היתרון שהופך את המלגזה שבחרנו לכדאית ביותר? מגוון של אביזרים ומפרט טכני מיוחד הופך מלגזות למכירה להזדמנות משתלמת יותר שמעניקה לנו הרבה יותר. רוצים דוגמאות?

במלגזות חשמליות אחד הפרמטרים הכי חשובים הוא המצבר – שהוא למעשה המנוע החשמלי שנותן את האנרגיה שדרושה לתפעולה של המלגזה. באסיף הנדסת מלגזות מגוון מלגזות למכירה בעלי מצבר מחוזק במיוחד. במלאי יש גם מלגזות יד שניה שבמסגרת שיפוץ מקיף המצבר שלהן הוחלף לחדש וכך אתם נהנים מחסכון במחיר יחד עם תפוקת עבודה גבוהה. מצבר משופר מאפשר לעבוד זמן רב יותר ללא צורך בהטענה ולכן משפר את התפוקה של המלגזה באופן משמעותי ביותר. יתרונותיה העיקריים של מלגזה חשמלית הם שהיא איננה פולטת עשן, מתאימה לעבודה במחסנים סגורים, הוצאות התחזוקה שלה נמוכות והיא מפחיתה את הפגיעה באיכות הסביבה.

ברב המקרים של מלגזות למכירה – ישנה מערכת צידוד אינטגרלית, באסיף הנדסת מלגזות ישנן מלגזות למכירה שבנוסף לצידוד, מורכב עליהן ממרכז שיניים שמעניק אפשרות להזזת כל שן בנפרד, כך שעבודת ההרמה נעשית קלה ונוחה הרבה יותר. זהו יתרון חשוב מפני שנעשות הרבה מאוד פעולות הרמה במהלך יום העבודה ולכן מפעיל המלגזה יצליח לעבוד ברמת דיוק ורמת הספק גבוהות יותר בעזרת שיפור זה.

מלגזות למכירה מסוג אדם הולך, שהן חשמליות – יכול להיות בהן פלוס בדמות של דרגש עמידה ייחודי, סטנד עמידה למפעיל, שמקל מאוד על העבודה היומיומית ובהחלט מעניק יתרון חשוב שחוסך שמן ומאמץ.

כאשר מפעיל שנשאר רענן לאורך יום העבודה עובד בצורה טובה יותר ובטוחה יותר.

גם סוג הגלגלים שבשמוש מלגזות למכירה יכול להיות שונה מאחת לשנייה ויכול להוות יתרון משמעותי למשל אם מדובר בגלגלים מסוג קושון בעלי איכות גבוהה. יתרונות נוספים – יכולות להיות מלגזות למכירה עם אבזור ברמה גבוהה: כיסא אורתופדי לנהג שמפחית בצורה ניכרת בעיות גב, צופר רברס שמשמיע צפצוף בזמן נסיעה לאחור על מנת להזהיר את האנשים בסביבה, אביזרי בטיחות מתקדמים ואביזרי תאורה נוספים.