טיפים לרכישה נכונה של מלגזות חשמליות

החלטתם לקחת את השינוע בחברה צעד אחד קדימה ולבחור במלגזה חשמלית יד 2. איך עושים זאת הכי נכון?

התייעצנו עם מומחים בעלי ותק וידע בתחום המלגזות החשמליות וקיבצנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור במלגזות חשמליות שישרתו אתכם היטב לאורך זמן.

למה דווקא מלגזות חשמליות?

מלגזות חשמליות הן קדמת השינוע בשכלול בפרט ופיתוח בתחום המלגזות בכלל. הן לא מרעישות בעבודה כך שהמחסן שקט יותר מה שמקל על הניהול ועל עבודת יתר העובדים.

מלגזה חשמלית לא פולטת עשן מה שמצוין לעבודה גם במקום סגור וגם כדי לצמצם פליטת מזהמים, מה שאומר גם שמלגזות חשמליות הן בעלות ערך בשמירה על הסביבה.

השינוע במלגזות חשמליות קל ומהיר יותר. היום המלגזות החשמליות מצוידות באבזור מאוד מתקדם מבחינת ידיות היגוי, פיקוד ולוח תצוגה ובקרה. ישנן אופניות במלגזות חשמליות להגבלת מהירות, שליטה על זוויות הטיה, מד מצבר, מד טעינה, מד שעות- כל אלה נותנים למפעיל המלגזה החשמלית שליטה ובקרה טובה יותר על מצב המלגזה ועל השינוע במפעל בזמן אמת. מלגזות חשמליות מגיעות במגוון משקלים, לרוב הממדים שלהן יותר קטנים ולכן הן מצוינות לשינוע גם במעברים צרים ובין מדפים.

הגדרת צרכים ומפרט טכני לפני שרוכשים מלגזות חשמליות

שאלו את עצמכם כמה טון אתם צריכים להרים במלגזה החשמלית ולאיזה גובה (תורן הרמה) אתם זקוקים לפי המדף הכי גבוה שאליו אתם מרימים. לאחר מכן חשוב לדעת אם יש מגבלות כניסה נמוכה שדורשות תורן הרמה שנסגר יותר נמוך במלגזות החשמליות- למשל כשנכנסים עם המלגזה החשמלית לתוך מכולה או נכנסים למחסן בעל כניסה נמוכה. אם הדבר אכן כך תזקקו למלגזות חשמליות עם תורן תלת שלבי או מלגזות חשמליות עם תורן דו שלבי שמתכנסות לגובה הרמה נמוך יחסית.  

על מה לא מוותרים בבדיקה של מלגזות חשמליות

בודקים שלמלגזות החשמליות יש מסמכים ורישיונות תקפים- בודק מתקני הרמה ורישוי שנתי כמובן. הנסיעה על המלגזות אסורה בלעדיהן וגם ללא תוקף לא תוכלו להעביר בעלות למלגזות החשמליות שרכשתם.

בודקים מצב מכני למלגזות החשמליות- האם עברו שיפוץ, מה מצב המצבר, מה האחריות שתקבלו על המלגזות החשמליות. כמובן הקפידו לרכוש מלגזות חשמליות מחברה ותיקה בעלת שם ידוע שתלווה אתכם נאמנה לאחר קניית המלגזות החשמליות. סעו על המלגזה, בחנו אותה מבפנים ומבחוץ ואל תחששו לשאול שאלות ולהתייעץ.

 

אילו חברות להעדיף ברכישת מלגזות חשמליות

מלגזות חשמליות עדיף לרכוש ממותג עם שם ידוע שמוביל בראש טבלת המכירות העולמית בעולם המלגזות. מדובר בכלי כבד וכדאי לא להקל בכך את הדעת. חברות מוכרות וטובות משכללות את המלגזות החשמליות שהן מוכרות באופן תדיר והמלגזות החשמליות שלהן נבדקות בבדיקות מחמירות ואיכות החלקים שלהן פשוט טובה יותר כך שהמלגזה החשמלית תתמודד טוב יותר עם השינוע לאורך זמן.

 

איזה חברות למשל להעדיף? כמובן מלגזות חשמליות טויוטה שגם כוללות את כל מערכות הבטיחות של טויוטה למלגזות כמו sas  ו ops .

 

מלגזות חשמליות תוצרת סטיל גרמניה הן גם מלגזות חשמליות מתקדמות ומצוינות. למלגזות אלה יש לרוב מנועי ac  שגם נותנים יותר זמן עבודה רצופה וגם יש להם מעט מאוד תקלות שזה יתרון גדול. הן נחשבות מלגזות חזקות מאוד.

 

מלגזות או.אם הן גם מלגזות חשמליות קומפקטיות נהדרות מתוצרת אירופאית טובה עם בניה גרמנית וטכנולוגיה איטלקית. מלגזות חשמליות של הייסטר חזקות מאוד ועם פטנטים ייחודים מבחינת בטיחות, מערכת בלימה ומערכת נוגדת הידרדרות. מאובזרות מאוד.

 

אז מה כדאי? מלגזות חשמליות יד 2 או חדשות?

מלבד העדפות של תקציב ברכישת מלגזות חשמליות זאת גם שאלה של אופן העבודה ומשך העבודה. אם עבודת השינוע אינטנסיבית וסביב לשעון כמובן שכדאי לקחת מלגזה חשמלית חדשה ומתוצרת טובה. אם העבודה היא משמרת אחת סטנדרטית ביום תוכלו לבחור במלגזה חשמלית בשנים מתקדמות אבל מתוך מבחר מלגזות חשמליות יד 2. הדבר יחסוך לכם כסף רב במיוחד אם המלגזות החשמליות יד 2 שמוצעות מהיצרניות המובילות מטופלות היטב במוסך מורשה של החברה דבר שנותן שינוע איכותי וטוב.

לסיכום, מלגזות חשמליות רק הולכות ומשתכללות עם הזמן, בדקו מה אתם צריכים, הגדירו לספק מה חשוב לכם ומה מגבלות השינוע, נסו, שאלו, בחרו במותג מוכר, חברת מלגזות ותיקה ודאגו לקבל אחריות מלאה וגיבוי של אנשי שירות מקצועיים.

שיהיה בהצלחה.

מלגזות חשמליות