רכישת מלגזה שהיא מותג

עולם המלגזות צועד לו בצעדי ענק ואם בעבר האופציות שלנו התרכזו במלגזות הדיזל, היום האפשרויות שלנו למלגזה מתאימה עבורנו הן כמעט אינסופיות: מלגזות דיזל, חשמל, מלגזות שדה, מלגזות טלסקופיות, מלגזות תלת ודו שלביות במגוון דגמים, כושרי הרמה וגבהים רחב ביותר.

מלגזות טיוטה הן מותג עולמי ידוע וגם בארץ הן שוברות שיא של מכירות. הנתונים שפרסמה החברה ב2009 מעידים על רווח של למעלה מ4.6 מיליארד דולר ובנוסף מלגזות טיוטה נמצאות בראש מצעד המכירות מזה שמונה שנים ברציפות.

מלגזות טיוטה ממשיכות לצבור חידושים ולפרוץ את הדרך בעולם המלגזות. רק עתה השיקה החברה את מלגזות טיוטה החשמליות מסדרה 8 שנחשבות מלגזות צרות במיוחד, זריזות ומשופרות בביצועיהן. מלגזות טיוטה מסדרה 8 מכילות צגי בקרה אלקטרונים משוכללים ביותר וכמובן ששוב, כמו במלגזות טיוטה הקודמות, נעשתה חשיבה על נוחיות הנהגים בהתקנת מערכות ישיבה ארגונומיות עם נוחות מרבית. מלגזות טיוטה משלבות את החשיבה על איכות הסביבה ושימור עולמנו כשהן מחליפות את מנועי הדיזל במנועי חשמל וחסוכות לנו זיהום אוויר מיותר, מה שנעים גם לכדור הארץ וגם כמובן לעובדים בסביבת מלגזות הטיוטה.

עוד נתון ייחודי שמעניק למלגזות טיוטה יתרון חשוב הוא מערכת הבטיחות שמותקנת על המלגזות: מערכת ה sas של מלגזות טיוטה היא מערכת בטיחות אקטיבית שנמצאת גם במלגזות טיוטה יד שניה ונועדה למנוע תאונות ולהתריע על סכנת התהפכות, מה שהופך את מלגזות טיוטה לבטיחותיות יותר ומוסיפים לאיכות ולאמינות של המותג.